Экология Украины


Популярные статьи

Партнеры

Лучший Детский форум
Thu, 18 Jul 2019 20:20:00 +0300

Долар в Україні перевищив позначку в 26 гривень Фото:facebook.com/pressjfo.news. Суспільство

15 разів за минулу добу російсько-окупаційні війська порушили режимприпинення вогню. В результаті обстрілу українські військовослужбовці непостраждали, повідомив прес-центр Операції об'єднаних сил.

Уряд схвалив стратегію популяризації української мови до 2030 року. Вонавизначає стратегічні цілі та основні завдання, на виконання яких будеспрямована реалізація державної мовної політики, і охоплює практично всісфери суспільного життя.

Представники Тристоронньої контактної групи разом з представниками ОРДЛОдомовилися про припинення вогню з 21 липня, доступ ОБСЄ до всієї територіїУкраїни і деполітизацію окупованого Донбасу. Київ підтверджує повнуприхильність безстроковому припиненню вогню на Донбасі з 21 липня.

Поліція взяла під цілодобову охорону всі 199 окружних виборчих комісій.Всього з початку виборчого процесу територіальними органами Нацполіціїзареєстровано 5308 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборами. В основному,вони пов'язані з незаконною агітацією (3135) або підкупом виборців (605).Працівниками Державтоінспекції зафіксовано по 148 повідомлень про скоєнняхуліганства або пошкодження майна.

91,1 тонни гуманітарної допомоги Міжнародний Комітет Червоного Хрестадоставив в окремі райони Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). ЧерезКПВВ "Новотроїцьке" прослідувало п'ять вантажних автомобілів з медичнимобладнанням, гігієнічними та продуктовими наборами.

66,5% українців вважають Росію країною-агресором. Такими є результатиопитування, проведеного Київським міжнародним інститутомсоціології.Економіка

Послабив на 17 копійок до 26,03 гривень за долар національну валютуНаціональний банк на 19 липня у порівнянні з попереднім банківським днем,18 липня.

10 749 підприємств підвищили в січні - червні в Києві рівень заробітноїплати. За рахунок цього додатково до бюджету надійшло 37 млн грн податку надоходи фізичних осіб. Про це повідомило ГУ ДФС в Києві.

Знизив до 17% річних Національний банк з 19 липня облікову ставку з рівня17,5% річних, на якому він утримував її з кінця квітня. НБУ плануєпоступове зниження облікової ставки: в четвертому кварталі 2019 рокуочікується зниження до 16% річних, в четвертому кварталі 2020 року - до9,5%, в четвертому кварталі 2021 року - до 8%.

Підвищив з 2,5 до 3,0% Національний банк оцінку реального зростанняекономіки в поточному році, в наступному - з 2,9 до 3,2%. Поліпшенняпрогнозу пов'язане зі стійким внутрішнім попитом, кращими умовами торгівліі очікуваним збільшенням врожаю зернових.

Чорнобильська АЕС відновила промислову експлуатацію заводу з переробкирідких радіоактивних відходів після його модернізації. За тиждень роботи назаводі підготовлено 34 упаковки готового продукту, тоді як до відновленняйого експлуатації було виготовлено всього 63. Протягом першого півріччяпромислової експлуатації заводу планується освоєння проектної потужності вобсязі 10 упаковок на добу.

131,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальнестрахування надійшло в бюджет в січні - червні. Це на 21,9% більше врічному вираженні.

Знизилася за добу на 16 коп. / л, до 12,86 грн / л середня роздрібнавартість скрапленого газу в Україні. Про це свідчать дані ціновогомоніторингу Консалтингової групи А-95.

Експортувала 1,7 млн тонн зернових культур Україна з початку 2019-2020маркетингового року на 17 липня, що в 2,2 рази більше, ніж за аналогічнийперіод минулого року. Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики іпродовольства.

Збільшили кількість обслужених туристів у 1,6 рази до 4,557 млн осібукраїнські турагенти і туроператори в 2018 році. Про це повідомила Державнаслужба статистики. З цієї кількості іноземні туристи склали 76 тис. осіб.4,02 млн туристів прямували за кордон. Послугами внутрішнього туризмускористалися 457 тис. осіб.

Зріс на 2,2 млрд грн обсяг вкладень нерезидентів в ОВДП за підсумкамищотижневого аукціону 16 липня, або на 3,3%, до 67,1 млрд грн. У порівнянніз початком року обсяг вкладень нерезидентів в українські державні облігаціїзріс на 60,7 млрд грн, або майже в 11 разів. Поточний обсяг ОВДП в портфелінерезидентів досяг 8,8% від їх загального обсягу в обороті, в той час як напочаток року було менше 1%.Світ

Європейський парламент закликав Євросоюз, його органи і країни-члени ЄСбути готовими до введення нових санкцій проти Росії в разі продовженняпорушення нею міжнародного права. За відповідну резолюцію проголосували 458депутатів Європарламенту.

МВФ прийшов до висновку, що нинішній курс долара США значно завищений. Зурахуванням основних короткострокових економічних індикаторів курс доларазавищений на 6-12%. У той же час курси євро, японської ієни і китайськогоюаня знаходяться на прийнятному рівні.

Запланований на грудень 2019 року запуск залізничного руху по Кримськомумосту. Будівельники вже поклали всі рейки на залізничній частині моста.

Висадив в Амазонії за 20 років 2 млн дерев бразильський фотограф СебастьянСальгадо, який разом з соратниками відроджує природу регіону. В результатіціла екосистема була відновлена практично з нуля.

Аномальна спека знову накриє Францію наступного тижня, повідомляєметеорологічна служба країни. Температура підніметься через потік гарячогоповітря, який йде з Піренейського півострова. Температура сягатиме 35 °C в північній частині країни, а на південному заході і центро-сході буде до39 ° C.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Сегодня.ua

Thu, 18 Jul 2019 20:20:00 +0300

На сесії Полтавської облради 19 липня депутати планують перерозподілитибюджет, заслухати звіти, змінити назви установ тощо

Завтра, 19 липня, о 10 ранку, відбудеться пленарне засідання 26-ї сесіїПолтавської облради 7-го скликання. Відповідне розпорядження 8 липняпідписав голова облради Олександр Біленький.
Про дострокове припинення повноважень депутата Полтавської облради КибкиА.А.Про укладення трудових контрактів з керівниками суб'єктів господарюванняспільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурснийвідбір.
Про переукладення трудового контракту з директором Видавництва "Гадяч".Про укладення трудового контракту з директором Комунальної установиприродно-заповідного фонду регіональний ландшафтний парк "Диканський"Полтавської облради.
Про інформацію прокурора Полтавської області про результати діяльностіорганів прокуратури на території Полтавської області.
Про інформацію директора ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області".Про виконання обласної Програми розвитку дорожнього господарстваПолтавської області на 2016-2018 роки.
8. Про інформацію щодо роботи Державної екологічної інспекції Центральногоокругу.
9. Про звіт постійної комісії облради з питань забезпечення правоохоронноїдіяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових таучасників бойових дій про роботу комісії за 2018 рік.
Про внесення змін до обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожньогоруху на 2018-2020 роки.
Про затвердження обласної Програми розвитку та підтримки комунальнихзакладів охорони здоров'я Полтавської облради на 2019 рік.
Про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спортуна 2017-2020 роки.
Про внесення змін до Порядку проведення обласного конкурсу серед закладівосвіти області на кращу матеріальну базу військово-патріотичного тафізичного виховання та використання коштів для нагородження переможців.Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва таохорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018-2020 роки.Про внесення змін до обласної програми "Бюджет участі Полтавської областіна 2017-2020 роки".
Про внесення змін до обласної програми "Екологічні ініціативи Полтавськоїобласті на 2019-2021 роки".
Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування уПолтавській області на 2018-2020 роки.
Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки ПОКП "Аеропорт-Полтава"на 2017-2020 роки.
Про внесення змін до регіональної цільової Програми охорони довкілля,раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічноїбезпеки з урахуванням регіональних пріоритетів Полтавської області на 2017-2021 роки ("Довкілля-2021").
Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фондунавколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році.Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексуПолтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
Про внесення змін до переліку об'єктів, на які будуть спрямовані коштиобласного бюджету, відповідно до Обласної програми "Питна вода Полтавщинина 2011-2020 роки, у 2019 році (зі змінами).
Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності,правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян таоборонної роботи на 2016-2020 роки.
Про внесення змін до Програми зайнятості населення Полтавської області на2018-2020 роки.
Про внесення змін до Антикорупційної програми Полтавської облради на періоддо 2020 року.
Про поповнення статутного капіталу ПОКП "Полтавафарм".
Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік.
Про відновлення дії рішень облради від 21 грудня 2018 року "Провстановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування тапостачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води,що надаються ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" та ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго".Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду тазвільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій,закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл,селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів,затвердженого рішенням третього пленарного засідання сьомої сесії облрадисьомого скликання від 14.06.2016 р. No 132 (зі змінами, внесеними рішеннямп'ятнадцятої сесії облради сьомого скликання від 26.04.2017 р. No 458).Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконанняфінансового плану комунального підприємства Полтавської облради.
Про надання дозволу ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" на здійснення заходів дляукладання з ЄБРР угоди про підготовку кредитного фінансування.
Про передачу у державну власність нежитлових будівель за адресою:Полтавська область, Решетилівський район, місто Решетилівка, вулицяПокровська, будинок 62/1.
Про внесення змін до рішення облради від 21 грудня 2018 року No 988 "Проприпинення в результаті реорганізації ОКВПВКГ "Миргородводоканал" шляхомприєднання до КП Полтавської облради "Полтававодоканал".
Про передачу цілісного майнового комплексу ОКВПВКГ "Миргородтеплоенерго".Про надання гірничого відводу ТОВ "Еко Ресурс" для розробки Сорочинськогородовища пісків на території Миргородського району.
Про припинення права користування мисливськими угіддями МРГ "Тахтаївське"ПрАТ "Полтавський ГЗК" на території Кобеляцького району.
Про припинення права користування частиною мисливських угідь ДП "Диканськедосвідне лісомисливське господарство".
Про надання ГО "Сапсан-2019" у користування мисливських угідь на територіїЛучківської, Озерянської, Шенгурівської та Комендантівської сільрадКобеляцького району.
Про надання ГО "Товариство мисливців та рибалок "Світлогірське" укористування мисливських угідь на території Світлогірської сільрадиКобеляцького району.
Про надання Полтавській районній ГО "Мисливсько-рибальське товариство"Черкасівське" у користування мисливських угідь на території Черкасівськоїта Рунівщинської сільрад Полтавського району.
Про додаткове надання ГО "Екологічне товариство рибалок і мисливців"Тахтаївське" у користування мисливських угідь на території Григоро-Бригадирівської сільради Кобеляцького району.
Про додаткове надання Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської облорганізації УТМР у користуваннямисливських угідь на території Коломацької ОТГ та Степненської сільрадиПолтавського району.
Про надання у користування мисливських угідь ГО "Полтавське районнемисливсько-рибальське товариство "Вепр".
Про надання у користування мисливських угідь Миргородській районній ГО"мисливсько-рибальське товариство "Попівське".
Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів увідповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливозахисних лісових ділянок ТзОВ "Білагро" на території Білоцерківськоїсільради Великобагачанського району.
Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів увідповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливозахисних лісових ділянок ПрАТ "Білоцерківська агропромислова група" натериторії Білоцерківської сільради Великобагачанського району.
Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів увідповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливозахисних лісових ділянок по КП "Бірківське" на території Білоцерківськоїсільради Великобагачанського району.
Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів увідповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливозахисних лісових ділянок по КП Дейкалівської сільради "Світанок" натериторії Дейкалівської сільради Зіньківського району.
Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів увідповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливозахисних лісових ділянок по СТОВ ім. Духова на території Веприцькоїсільради Гадяцького району.
Про надання в оренду ТОВ "Кременчуцька міська друкарня" земельної ділянки,яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і містПолтавської області.
Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодооб'єднання земельних ділянок, які перебувають в постійному користуванніПирятинського психоневрологічного будинку-інтернату.
Про оголошення територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевогозначення Полтавської області.
Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні)за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 38-К.
Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні виробничого будинку (котельні)за адресою: м. Полтава, вул. Курчатова,11-К.
Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та спорудза адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40.
Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлових будівель та спорудза адресою: м. Кременчук, вул. Сущинського, 3.
Про включення будівлі аптеки No 106 за адресою: Глобинський р-н, смтГрадизьк, вул. Київська, 57/8 до переліку об'єктів спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягаютьприватизації.
Про включення нежитлової будівлі учбового корпусу No 2 за адресою: м.Лубни, вул. Інститутська, 62, до переліку об'єктів спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягаютьприватизації.
Про включення виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава, вул.Соборності, 26/14 до переліку об'єктів спільної власності територіальнихгромад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.Про включення приміщення No 54 в громадському будинку літ. А-2 за адресою:м. Полтава, вул. Соборності, 24 до переліку об'єктів спільної власностітериторіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягаютьприватизації.
Про реорганізацію Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату шляхом перетворення у Розбишівський навчально-реабілітаційнийцентр з поглибленим професійно-трудовим навчанням.
Про зміну найменування КВНЗ "Полтавське музичне училище ім. М.В. Лисенка".Про зміну найменування комунального закладу "Полтавський симфонічнийоркестр".
Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Кременчуцькийобласний спеціалізований будинок дитини шляхом перетворення в КП"Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської облради".Про внесення змін до Регламенту Полтавської облради 7-го скликання.Про порушення клопотання щодо присудження щорічної Премії Верховної РадиУкраїни Бедніні В.Г.
Про погодження кандидатури Огарьової Л.М. для нагородження ГрамотоюВерховної Ради України.
Про погодження кандидатури Холода Є.М. для нагородження Почесною грамотоюВерховної Ради України.
Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавськоїобласті.
Про Звернення депутатів Полтавської облради до Верховної Ради України щодоухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.
Про Звернення до міських, селищних, сільських рад Полтавської області щодоприпинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами натериторіях населених пунктів області.
Про Звернення депутатів Полтавської облради до Полтавської міськради щодовизначення місця встановлення пам'ятника С.Петлюрі.

На розгляд цієї сесії внесли 72 питання, які передбачають перерозподілбюджету, зміну власників об'єктів, зміну назв установ, звернення депутатівтощо.

Нагадаємо, сесійну залу Полтавської облради на вул. Соборності, 45, закрилина ремонт взимку 2018 року. Першопричиною такого рішення стали постійнізбої у системі голосування. На час ремонтних робіт сесії облради проходилив різних районах області. Депутати "кочували" в Кременчук, Миргород,Зіньків тощо. Кілька разів сесія проходила в Краєзнавчому музеї Полтави.Останнє засідання намагалися провести 3 червня - якраз у музеї. Кворумзібрати не вдалося, тому сесія не відбулася. Ця ж сесія має пройти увідремонтованій залі засідань із новою системою голосування.

Дарина СИНИЦЬКА, "Полтавщина"

18 липня 2019, 19:46

Полтавщина

Thu, 18 Jul 2019 20:12:00 +0300

У Сапожиному сьогодні відкрили огорожу для переселення 63 благороднихоленів та 52 муфлонів

Тварини понад місяць жили у вольєрі тимчасової перетримки в СапожиномуЩербанівської ОТГ. Сьогодні тут відкрили огорожу для переселення в дикуприроду 63 благородних оленів та 52 муфлонів.

Агрофірма "Подоляка" закупила та завезла тварин угорської, англійської,східноєвропейської кровних ліній, й інших, для розведення в лісахПолтавщини на понад 2,6 млн грн. Для адаптації після переїзду, звірівпомістили у вольєр розміром п'ять гектарів, де їх годували і доглядали. Заперіод перетримки тут народилося кілька оленят. Агрофірма привозила сюдиекскурсію школярів місцевої ОТГ.

Сьогодні єгері розгородили понад 50 метрів сітки. Вони проконтролюють, абистада виселилися в природу в наступні кілька днів.

Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик та голова мачухівської ОТГ ВалерійБілокінь

У процесі випуску взяли участь місцеві жителі і голови Мачухівської,Заворсклянської і Щербанівської громад

- Це маточне поголів'я ми планували переселити в наші Сем'янівські угіддяна територію 1130 тис. га, - розповів виконавчий директор мисливськогогосподарства агрофірми "Подоляка" Сергій Савєльєв. - В Україні водитьсямізерна кількість благородних оленів - їх складно купити і розвести.

У процесі випуску взяли участь місцеві жителі і голови Мачухівської,Заворсклянської і Щербанівської громад.

- Ініціатива мисливського господарства правильна і потрібна. Якщо проприроду піклуватимуться - житимемо в злагоді з нею. Знищувати набагатопростіше, ніж відновлювати. Ліси і луки потрібно примножувати, це - легенідля людей, які живуть в місті. Такі заходи на території нашої громади -одні з найприємніших, - прокоментував голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

Гендиректор агрофірми Олександр Подоляка (зліва), голова Щербанівської ОТГІгор Процик (по центру) і Голова Заворсклянської ОТГ В'ячеслав Салогор

Тварин планували відпустити на територію господарства в Сем'янівці щемісяць тому. Втім через дії активістів господарство заморозило зведеннязахисної огорожі.

Вчора її зруйнували представники ГО "Січ": тут незаконно зрубали 122спеціально оброблених дерев'яних стовпів, порізали 600 метрівпортугальської захисної сітки і знесли ворота. Попередньо зрізали і викрализнак "Екопарк" на майбутньому в'їзді.

- Ми спілкуватимемося з громадами і доведемо користь нашого проекту. Аджена огородженій території агрофірми тварини приводитимуть потомство, відбраконьєрів їх захищатимуть наші єгері. Ми привозитимемо сюди дитячіекскурсії з міста та області. А місцеві безперешкодно відвідуватимутьекопарк, - наголосив гендиректор агрофірми Олександр Подоляка. - З вереснями з головою Щербанівської ОТГ плануємо ввести в місцевих школах урок"Любов до природи". Адже потрібно з дитинства привчати до природоохоронноїдіяльності.

Агрофірма "Подоляка" випустила на територію Полтавщини оленів і муфлонів на2 млн 585 тис. грн

До співпраці з господарством залучать і екологічні громадські організаціїта студентів-екологів.

Агрофірма планує завезти більше благородних оленів, європейських муфлонів ілань для розведення в області. У Диканському районі найближчим часомпланують випустити ще 50 плямистих оленів і 34 європейських муфлона.

Прес-служба агрофірми "Подоляка"

18 липня 2019, 19:22На правах реклами

Полтавщина

Thu, 18 Jul 2019 20:10:00 +0300

18 Липня 2019, 20:05

Відпочиваючі навіть не підозрювали, як сумно закінчиться їхній відпочинокна озері в жаркий день

Після купання у водоймі людей госпіталізували з висипанням на шкірі іпроблемами зі шлунком.

Інцидент стався в Іспанії. Там місцеві блогери заради гарних фотознімків івідео в соцмережі Instagram вирушили купатися на мальовниче озеро Монте-Немі в місті Галісія, пише видання Euronews.

Відео вони зняли і фото наробили, тільки розміщували їх в своїх акаунтах злікарняних ліжок.

Справа в тому, що водойма, який, до речі, називають "іспанськимиМальдивами", виявився токсичним. Це озеро - просто дуже небезпечнийзанедбаний вольфрамовий рудник.

Рудник був затоплений ще в 1980 році й купання в ньому згубно позначаєтьсяна здоров'ї, що, власне, на собі і показали місцеві блогери.

Повідомляється, що всього в Іспанії шість таких небезпечних водойм. Екологивже давно вимагають, щоб влада обмежила доступ до цих озер.

Як повідомлялося раніше, анексовані Росією Крим чахне на очах. Так,півострів незабаром може втратити одну зі своїх "візитних карток" і головнупам'ятку.

На Південному березі Криму почали масово гинути пальми. Про це на своїйсторінці в соціальній мережі Twitter написала кримський блогерRoksolanaToday & Крим25%. За її словами, "проблема вже має масштабкатастрофи".

Що примітно, "владі" на дерева просто плювати. Ніхто не виділяє кошти длятого, щоб придбати засіб і обробити пальми про шкідника. Кримчанамдоводиться самим рятувати свої улюблені пальми.

Подібним чином вчинили жителі Сімеїзу. "Сьогодні небайдужі жителі селищапровели чергову обробку пальм від пожирає їх пальмового метелика. Величезнеспасибі всім небайдужим! Ви найкращі!!! Наші пальми хочуть жити", -написала в Facebook мешканка Сімеїзу Анна Расохацкая.

Вона опублікувала фото, на яких видно, як люди, піднявшись на сходи, саміобробляють пальмове листя спеціальним засобом.

Відзначимо, що проблема виникла не цього літа. Ще взимку прес-службаАлупкінського парку оголосила про страшне захворювання, які вразилинайстаріші пальми через халатність російської влади.

Існує загроза вимирання інших дерев. Про це написано на сайтіВоронцовського палацу, поряд з яким і розташоване надбання природи.

Politeka

Thu, 18 Jul 2019 20:10:00 +0300

18 июля 2019, 20:05

Отдыхающие даже не подозревали, как печально закончится их отдых на озере вжаркий день

После купания в водоеме людей госпитализировали с кожной сыпью и проблемамис желудком.

Инцидент произошел в Испании. Там местные блогеры ради красивых фотоснимкови видео в соцсети Instagram отправились купаться на живописное озеро Монте-Неме в городе Галисия, пишет издание Euronews.

Видео они сняли и фото наделали, только размещали их в своих аккаунтах сбольничных коек.

Дело в том, что водоем, который, кстати, называют "испанскими Мальдивами",оказался токсичным. Это озеро - просто очень опасный заброшенныйвольфрамовый рудник.

Рудник был затоплен еще в 1980 году и купание в нем пагубно сказывается наздоровье, что, собственно, на себе и показали местные блогеры.

Сообщается, что всего в Испании шесть таких опасных водоемов. Экологи ужедавно требуют, чтобы власти ограничили доступ к этим озерам.

Как сообщалось ранее, аннексированный Россией Крым чахнет на глазах. Так,полуостров вскоре может потерять одну из своих "визитных карточек" иглавную достопримечательность.

На Южном берегу Крыма начали массово гибнуть пальмы. Об этом на своейстранице в социальной сети Twitter написала крымский блогерRoksolanaToday&Крым25%. По ее словам, "проблема уже имеет масштабкатастрофы".

Что примечательно, "властям" на деревья просто плевать. Никто не выделяетсредства для того, чтобы приобрести средство и обработать пальмы овредителя. Крымчанам приходится самим спасать свои любимые пальмы.

Подобным образом поступили жители Симеиза. "Сегодня неравнодушные жителипосёлка провели очередную обработку пальм от пожирающего их пальмовогомотылька. Огромное спасибо всем неравнодушным! Вы - лучшие!!! Наши пальмыхотят жить", - написала в Facebook жительница Симеиза Анна Расохацкая.

Она опубликовала фото, на которых видно, как люди, взобравшись на лестницы,сами обрабатывают пальмовые листья специальным средством.

Отметим, что проблема возникла не этим летом. Еще зимой пресс-службаАлупкинского парка объявила о страшном заболевании, поразившем старейшиепальмы из-за халатности российских властей.

Существует угроза вымирания других деревьев. Об этом написано на сайтеВоронцовского дворца, рядом с которым и расположено достояние природы.

Politeka

Thu, 18 Jul 2019 20:07:00 +0300

У Черкасах відбулася нарада АПК за участі начальників структурнихпідрозділів з питань агропромислового розвитку облдержадміністрації таспеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

Т.в.о. голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький разом з директоромДепартаменту агропромислового розвитку ОДА Ігорем Колодкою, начальникомГоловного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області АльоноюБойко, начальником управління екології та природних ресурсів ОДА ОленоюЗвягінцевою та присутніми обговорили шляхи вирішення низки питань. В їхчислі:

- ефективне інформування пасічників щодо обробітків сільськогосподарськихпосівів засобами захисту рослин та розроблення алгоритму їх сповіщення;- боротьба з амброзією полинолистою в Черкаській області;- реалізація обласної програми "Запобігання виникненню захворювань домашніхсвиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утвореннярезервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникненнявогнища захворювання".

Особливу увагу було приділено Чорнобаївському району, на території якогорозміщено Сулинський заказник. Через дику фауну цей район постійнознаходиться в зоні ризику.

По завершенню учасники наради зобов'язалися підготувати та надати нарозгляд структурних підрозділів АПК та Головного управлінняДержпродспоживслужби в Черкаській області свої пропозиції та зауваження.

Нова Доба

Последние публикации


Эконовости
Ветеринарная клиника На Молодежной чипирует щенков и котят | Атомная энергетика