Экология Украины


Популярные статьи

Партнеры

Лучший Детский форум
Sat, 28 May 2022 04:31:00 +0300

28.05.2022

На сайті Верховної Ради вже можна ознайомитись із законопроектом No7398,який прозвали "законом про бомбосховища". У ньому багато технічнихмоментів, тому озвучимо основну ідею: містобудівна документація нарегіональному та місцевому рівні має містити розділ про інженерно-технічнізаходи для цивільного захисту. Без них її затвердження забороняється.

Простіше кажучи, з моменту набуття чинності закону всі забудовники незможуть зводити будинки або житлові квартали без надійних укриттів відбомб. "КП в Україні поцікавилася, що думають із цього приводу експерти.Технічних проблем немає

У пояснювальній записці йдеться про те, що закон необхідний, тому що з бокуРосії є загроза застосування зброї масового знищення, а існуюча нинісистема цивільного захисту не може закрити всі ризики. Це підтвердить будь-хто, кому доводилося ховатися в задушливих, позбавлених найменших умовпідвалах.

А у багатьох будинках і підвалів немає. У тому ж Ірпені цокольні поверхи вбезліфтових будиночках продавалися під офіси, перукарні, магазини та навітьквартири, хоч це заборонено.

Сергій Буравченко Фото: nsau.org

- У нас житлове будівництво базувалося суто на економічних позиціях, - кажевіце-президент Національної спілки архітекторів України Сергій Буравченко. - У сусідніх країнах 15-20 відсотків, а в деяких навіть 50 відсотківжитлового фонду - муніципальний або державний. У нас стовідсотково приватніінвестори - індивідуальні чи колективні. Тому із проєктів намагалисявикидати все, що неможливо продати.

Експерт вважає, що будівництво бомбосховищ дійсно необхідне.

- Коли на Фінляндію напав Союз, а фактично Росія, маршал Маннергеймзобов'язав будувати бомбосховища у кожному будинку. В Ізраїлі підземнийбункер проєктують не лише при квартирному будинку, а й у кожному приватномуособняку. З урахуванням прямого влучення ракети. Технічно жодних проблемнемає, - вважає наш експерт. Порятунок потопаючих...

Натомість є проблеми іншого характеру. У пояснювальній записці пункт"Фінансово-економічне обґрунтування" свідчить, що реалізація положеньпроєкту закону не потребуватиме додаткового фінансування з державного чимісцевого бюджету. А це означає, що порятунок потопаючих - справа рук самихпотопаючих. Додаткове фінансове навантаження ляже на інвесторів будівництва.

- Зараз квартири вже коштують мільйони, а війна виснажує можливості людей.І до війни через високі ціни доводилося при будівництві ігноруватипаркінги, хоча це обов'язкова вимога. Якщо держава не візьме на себе хоча бчасткове фінансування облаштування укриттів, будівництво може дужезагальмуватися, - зазначає Сергій Буравченко.

Ті підземні паркінги, які називають укриттями зараз, насправді можутьзахистити лише при вуличних боях.

До речі, про паркінги. Ті підземні, які називають укриттями зараз,насправді можуть захистити лише при вуличних боях. Тому що перекриття міжпаркінгом та тілом будинку таке ж, як між поверхами. Тобто воно не витримаєракетного удару.

- За нормами, між паркінгом та квартирою має бути перекриття на одинповерх. Але про це давно не думали, бо був мир. Одним законом усі проблемине вирішити. Треба робити нові державні будівельні норми, - робить висновокархітектор.

Компанії-забудовники поки що обережні у своїх прогнозах щодо цього.

- Ціни на житло однозначно підвищаться, але наскільки, ми не можемосказати, поки не побачимо нових кошторисів, - прокоментували законопроєкт уКлубі інвесторів "Синергія".

У бункері обов'язково має бути і вода, і запасний вихід. Photo by CharlesMcQuillan/Getty Images Дуже недешева штука

Про те, що у будівництво бомбосховищ має фінансово вкладатися держава,говорить і колишній радник міністра МНС, полковник у відставці КостянтинГрінчук, який багато років працював у Штабі цивільного захисту.

- Якщо перекласти це завдання на забудовників, то незабаром усе забудеться.Як забулися будівельні норми та правила, що передбачають будівництвозахисних споруд, - обурюється наш співрозмовник. - Для мене абсурд полягаєв тому, що ми не добиваємось виконання того, що вже існує, а починаємовигадувати нове.

Костянтин Грінчук. Фото: Стоп кадр голос.ua

Справжнє бомбосховище - це дуже дорога штука. Навіть якщо це досить простийзалізобетонний бункер під землею. По-перше, необхідно мати два виходи -основний та запасний. І розміщуватися вони повинні не за п'ять метрів одинвід одного, а з різних кінців споруди. По-друге, потрібна системафільтрації повітря, туалет. Тобто підключення до каналізації. Запаси води,які потрібно міняти, запас медикаментів, дизель-генератор або бензоагрегатдля аварійного освітлення.

- Це серйозна інженерна споруда, - пояснює Костянтин Грінчук. - Якщобомбосховище розташоване під будинком, то, за нормами, виходи мають бути наметр далі за висоту будинку. Щоб у разі його обвалення люди не опинилисяпід завалами. Тобто якщо будинок висотою 80 метрів, то під землею має бутипроритий тунель на 81 метр у бік одного та іншого виходу. І такий, який бувби захищений від прямих влучень. Печериці - не можна, кафе можна

До цього варто додати, що бомбосховища мають підтримуватись у нормальномустані, тобто їм потрібен господар. У законопроєкті йдеться про те, щозахисні споруди перебувають у державній чи комунальній власності, алеможуть бути повністю або частково здані в оренду за умови розриваннядоговору в односторонньому порядку.

- І це теж уже відрегульовано, - продовжує Грінчук. - У бомбосховищахдозволено розміщувати об'єкти, які можна ліквідувати протягом чотирьохгодин. Коли я працював у цивільній обороні, ми перевіряли таку оренду. Якщоу укритті вирощували печериці, то там була волога і смерділо цвіллю, івідповідальний за цивільну оборону в місті чи області отримував великийштраф. Якщо працювало кафе, все було нормально. У разі тривоги виносятьсястоли, залишають стільці та можуть заходити люди. Потрібна доктринагромадянської оборони

Сьогодні громадянської оборони в Україні немає, твердить експерт.

Костянтин Грінчук: Я розробляв плани евакуації по всій Україні з пунктів,по яких ворог міг завдавати ядерних ударів. Мені ставилося завданняевакуювати Київ за 32 години.

- Є цивільний захист, а це не одне й те ж. Громадянську оборону зруйнувализа часів Миколи Азарова у 2013 році, коли переклали захист населення принадзвичайних ситуаціях на Комісію з питань техногенно-екологічної безпеки.Наразі ДСНС усуває наслідки військових дій. А обороною мають займатисявійськові.

Насамперед це правильно організована евакуація, - вважає експерт.

Питаннями евакуації Костянтин Грінчук займався багато років як начальникевако-транспортної служби в Штабі цивільної оборони.

- Як військова, так і захисна наука має розвиватися. Раніше до зониевакуації потрапляла 30-кілометрова зона можливих бойових дій, але зараз зурахуванням нової зброї, я вважаю, має бути 50 кілометрів. Харківрозташований на відстані 40 км від кордону РФ.

Так чи варто будувати бомбосховища, якщо місто точно потрапляє до зониможливих бойових дій, по ньому може вестися вогонь прямим наведенням, імісто треба в принципі евакуювати, - міркує полковник у відставці.

Багато хто сміявся, коли у лютому, ще до початку війни, Кличко обіцявевакуювати Київ. Але куди розселяти 3 мільйони людей!? Наш співрозмовникстверджує, що все реально:

- Я особисто розробляв плани евакуації по всій Україні з пунктів, по якимворог міг завдавати ядерних ударів. Мені ставилося завдання евакуювати Київза 32 години. Йшлося не тільки про людей, а й про підприємства, музеї,банки. Опрацьовувалися транспортні маршрути, розселення людей, забезпеченняїх продовольством. Це і є громадянська оборона, якою мають займатисявійськові. І якої у нас немає. Я багато разів про це писав, ходив у високікабінети, але не був почутий.

Костянтин Грінчук вважає, що Україні насамперед потрібна доктринагромадянської оборони. А точковими законами всіх проблем не вирішити.

Щоб підземний паркінг став надійним укриттям, між ним та житловимиквартирами має бути ще один поверх. Фото: REUTERS/Stoyan Nenov ДО РЕЧІ УСоюзі укриття могли вмістити лише 10% населення

Розповіді про те, що за радянських часів будували багато бомбосховищ, якіпотім пустили під комерцію, Костянтин Грінчук називає міфом.

- У Союзі не будували бомбосховища на все населення. Тому що готувалися доядерної війни, а від неї ніщо не захистить. Головним завданням булаевакуація. Якщо бункер розташовувався під житловим будинком, то будинокслужив лише надбудовою. У бункері планували розміщувати штаби евакуації,які формували потяги та колони.

У місті мали залишитися лише стратегічні підприємства, які працюють наоборонку. Наприклад, завод "Арсенал". На таких укриття будували зрозрахунку на одну повну робочу зміну.

Загалом радянські бомбосховища могли вмістити не більше ніж 10 відсотківнаселення міста. Або 12 відсотків, де є метро. На те, щоб у ньомусховатись, відводилося 10 хвилин від початку тривоги. Потім усе герметичнозачинялося. Хто встиг - тому пощастило. Повторюю, робився розрахунок наядерну війну.

Persona.top

Sat, 28 May 2022 02:20:00 +0300

28 Травня 2022, 4:01

СБУ продовжує викривати військових злочинців окупаційних угруповань рф. Вході слідчо-оперативних дій, встановлено особи російських високопосадовців,які організували збройне захоплення Чорнобильської АЕС під часповномасштабного вторгнення на територію нашої держави. Повідомляє сайтСлужби безпеки України.

Встановлено, що наказ на штурм стратегічно важливого українського об'єктувіддав колишній заступник командувача сибірського округу росгвардії генералмайор О. Якушев.

На виконання злочинної вказівки, заступник командира зведеного загонуособливого призначення росгвардії по Брянській області полковник А.Фроленков безпосередньо керував діями підлеглих в ході нападу на АЕС.

Таким чином, окупанти грубо порушили вимоги міжнародного гуманітарногоправа, у тому числі Женевської конвенції, якою прямо заборонено вчинятинапади на атомні електростанції в умовах війни.

Крім цього, після збройного захоплення об'єктів АЕС, ще один російськийгенерал росгвардії - С. Бураков, наказав підлеглим незаконно вивезти до рф169 військовослужбовців Національної гвардії України, які оборонялидержустанову.

Також, він розпорядився розграбувати майно і спецтехніку з держпідприємствата вивезти її на територію росії.

Наразі всім трьом зловмисникам заочно повідомлено про підозру за ч. 1 ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Тривають заходи щодо притягнення окупантів до відповідальності за злочинипроти нашої держави.

Викриття осіб командного складу окупантів проводили співробітники СБУ запроцесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури ОфісуГенпрокурора.

АрміяInform

Sat, 28 May 2022 00:30:00 +0300

23:20 27 Травня 2022

Дайджест новин за 27 травня. Безпекова ситуація

Під час обстеження території на вибухонебезпечні предмети у Національномуботанічному саду імені М. Гришка виявили 4 снаряди часів Другої Світовоївійни. Вони знаходилися у 8 метрах від пішохідної доріжки.

Нагадаємо, наразі піротехніки обстежують території Ботсаду на наявністьвибухонебезпечних предметів. Зара він зачинений для відвідувачів.
Правопорушення

Правоохоронці затримали шістьох людей, котрих підозрюють у крадіжкахавтомобілів та мотоциклів. Згідно з матеріалами слідства, погрожуючиохоронцям майданчика застосуванням насильства, зловмисники незаконнозаволоділи 34 мотоциклами та 5 автомобілями, після чого перевезли їх доневстановленого досудовим розслідуванням місця.

Станом на зараз затриманим особам повідомлено про підозру та вирішуєтьсяпитання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Крім того, прокурори Бучанської окружної прокуратури скерували до судуобвинувальний акт стосовно заступника одного із селищних голів Київськоїобласті за фактами розтрати коштів місцевого бюджету. Транспорт

"Укрзалізниця" призначає нічний поїзд No53/54 Київ-Перемишль. Поїздвирушатиме з 11 червня з Києва о 19:48 та прибуватиме до Перемишлянаступного дня о 07:21. У зворотному напрямку поїзд почне курсувати з 12червня, вирушатиме о 18:39 та прибуватиме до Києва о 09:21.

Пасажири зазначеного рейсу матимуть зручну пересадку на поїзди, якікурсують до інших міст Польщі та Австрії. Екологія

У Києві природну територію "Гора Юрковиця" планують оголосити ландшафтнимзаказником місцевого значення. Відповідне рішення на своєму засіданні 26травня підтримала Комісія Київради з питань туризму та суспільнихкомунікацій.

Територія проєктованого заказника знаходиться на вершині та схилахлегендарної Лисої гори та має важливе історичне значення, оскільки наділянці виявлено сліди людської діяльності часів кам'яної доби, а в періодКиївської Русі Юрковиця була північним краєм оборони міста. Благоустрій

У Києві з'явився квітник, присвячений легендарному літаку "Мрія".
Розташований він на площі біля Деснянської районної державноїадміністрації. Для створення незвичної клумби було використано майже 2тонни крихти та 10000 квітів різних сортів: колеус, чорнобривці, бегонія,ценерарія та агератум.

Загалом у кожному районі столиці будуть створені композиції з квітів,пов'язані з війною. Така вже є у Дніпровському районі міста. Це композиціяу вигляді знаменитої марки з зображенням українського військового на фоніросійського корабля біля станції метро "Лівобережна". Міжнародні відносини

Посольство Північної Македонії відновило роботу в столиці України. Про цезаявив міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі наспільному з українським колегою Дмитром Кулебою брифінгу в Києві.

Твоє Місто

Fri, 27 May 2022 22:12:00 +0300

27-05-2022 | 21:25

Через ведення активних бойових дій на території області довгий часвідвідування регіонального ландшафтного парку "Ялівщина" було підзабороною. Після проведення робіт з виявлення вибухонебезпечних предметівпрацівниками ДСНС у Чернігівській області, відвідування парку відновлено.

І перше, з чого розпочали - це прибирання території парку від сміття.

Тож, 27 травня адміністрацією закладу спільно з Департаментом екології таприродних ресурсів Чернігівської ОВА проведено відповідну акцію.

- Такі акції в наш час, коли в країні йде війна та обмежені фінансовіможливості, дуже цінні, адже - є прикладом для наслідування іншим, -зазначив Дмитро Іванов, заступник голови Чернігівської ОВА, який долучивсядо упорядкування парку.

Також активну участь у толоці взяли студенти, викладачі Національногоуніверситету "Чернігівський колегіум" ім. Т. Г. Шевченка та Національногоуніверситету "Чернігівська політехніка", волонтери та небайдужі громадяниміста. Учасники акції назбирали більше 20 пакетів сміття.

Адміністрація комунального закладу "Регіональний ландшафтний парк"Ялівщина" Чернігівської обласної ради висловлює щиру подяку всім учасникамакції, а також звертається до його відвідувачів з проханням, перебуваючи натериторії парку, не залишати за собою сміття та не завдавати шкоди природі.

Слід зауважити, що на сьогодні продовжуються роботи по розробці проєктуорганізації території парку та зонування.

Розподіл територій парку на функціональні зони дасть можливістьпросторового розмежування основних функцій і завдань, які покладаються нарегіональний ландшафтний парк "Ялівщина". Та забезпечить збереження івідтворення біорізноманіття, природних ландшафтів та історико-культурнихцінностей, сприяння розвитку рекреації і туризму, екологічної освіти іекологічного виховання населення та запровадження невиснажливогоприродокористування.

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної військової адміністрації

Чернігівська ОДА

Fri, 27 May 2022 21:29:00 +0300

27 мая 2022, 19:43

Росіяни підтягують резерви з окупованого Криму, щоб поповнити втрати таукріплюють відступні рубежі на Херсонщині.

Про це повідомили в оперативному командуванні "Південь".

У командуванні зазначили, що рашисти обстріляли Миколаївщину. Там поранені14 мирних жителів.

Окрім того, російські окупанти можуть спричинити екологічну катастрофу наХерсонщині. Вони розгорнули пункт управління на Каховськійгідроелектростанції. Звідти займаються загальною координацією військ наПівдні. Наразі на станції не працює одразу два гідроагрегати. Причиноюцьому є неспроможність окупантів їх відремонтувати. Ба більше, орки недають підступитися українським фахівцям. Відтак, вже підтоплено Каховку.

ATR.ua

Fri, 27 May 2022 20:53:00 +0300

Цьогоріч із 29 по 31 травня відомий театральний проєкт буде проведений вонлайн-форматі

27 травня, 2022 - 19:38

Євген Нищук у виставі "Прекрасний звір у серці"

Свої вистави представлять митці Великобританії, Фінляндії, Чехії,Шотландії, Грузії, Болгарії та України. Закриється форум моновиставою-притчею "Прекрасний звір у серці" Київської академічної майстернітеатрального мистецтва "Сузір`я".

-Травнева краса Києва свого часу акцентувалась Міжнародним театральнимФестивалем міст-побратимів "Київ-травневий". У багатьох залишилися впам'яті яскраві спогади про зірок світового театру Ані Жирардо, МарселяМарсо, Софіко Чаурелі..., про вистави італійського вуличного театру"Silence Teatro" ("Тиша"), "Маскарад" у постановці Римаса Тумінаса, промистецтво театральних колективів із 40 країн світу, які протягом 10 роківприймала столиця України, - зазначає Олексій КУЖЕЛЬНИЙ, президент фестивалю"Київ-травневий. Відродження" , народний артист України, художній керівниктеатру "Сузір'я". - Усі митці нашої батьківщини сьогодні підставляють своєплече під тягар історичної дії. В Україні, поза її межами наше словозвучить гордо і зично. КАМТМ "Сузір'я" за підтримки Департаменту культуриКиївської міської державної адміністрації, Київське відділення НСТД Українизапрошують відзначити День Києва онлайн показом вистав театрів тих країн,які сьогодні наближають наше мирне завтра.

Сподіваємось, що "Київ-травневий. Відродження" стане містком дотеатрального фестивалю "Міст-рятівників". Першим таку відзнаку згідно зУказом Президента України Володимира Зеленського отримало польське містоЖешув. І таких міст, які демонструють історичний рівень підтримки України,у світі вже багато і з кожним кроком до нашої перемоги більшатиме.

У прес-конференції, яка відбулась у форматі ZOOM, прийняли участь: ОлексійКужельний - голова Київського місцевого творчого відділення НСТДУ; ІринаБатько-Ступка - директор-розпорядник театру "Сузір'я"; Анатолій Гнатюк -народний артист України, учасник фестивалю, актор у виставі "Украденакраса"; Олена Негреску - режисер; Метью Заєц - художній керівник театруDogStar Theater, актор, режисер, активний організатор підтримки України підчас війни 2022 року, м. Единбург, Шотландія, Велика Британія; ЛюдмилаКостова - професор, президентка британського відділення асоціаціїангломовних культурних студій, продюсер, літературознавець, театральнийкритик; Василь Вальчев - художній керівник і директор драматичного театру"Костянтин Кісімов", Болгарія; Олена Завгородня, художня керівницея,режисерка та актрисв українського театру в Празі "Theatre Yellow & Blue",Чехія; Марія Грунічева, актриса, режисерка театру "Колесо"; ДмитроДроздовський - науковий співробітник Інституту літератури ім. ТарасаШевченка, член болгарської асоціації анналістів та інші.

Нині можна буде побачити резонансні постановки 7 країн. Всі учасникифестивалю наголошують, що попри повномасштабну війну, розв'язанурашистськими загарбниками, митці на творчому фронті ведуть свою боротьбу.Організатори "Києва-травневого. Відродження" зазначають, що нове диханняфестивалю дадуть вистави, які впродовж 29 -31 травня можна буде побачитионлайн, а після перемоги театральний форум обов'язково відбудеться упрекрасній столиці нашої держави - Києві вже наживо.

Нині в афіші представлені такі роботи: "В ОЧІКУВАНІ...N" - виставаукраїнського театру в Празі "Theatre Yellow & Blue".

Колектив, створений за ініціативи Олени Завгородньої, яка є художньоюкерівницею, режисеркою та актрисою українського театру в Празі "TheatreYellow & Blue" під керівництвом "Prague Shakespeare Company у партнерстві з"Divadlo Na Pradle". Постановка "В очікувані...N" створена за мотивамип'єси абсурду "Чекаючи на Ґодо" ірландського письменника Семюеля Бекета, авсі ролі виконують жінки.

Вистава "ЗОНА" створена за п'єсою Павла Ар'є "На початку і наприкінцічасів" у виконанні акторів із Гельсінкі.

Це резонансна робота Ігоря Фрея, фінського актора театру і кіно, українцяза походженням, активіста "Товариства українців у Фінляндії", художньогокерівника та головного режисера відомого у всій Європі "Українського театруФінляндії". У 2019 р., Польща, Гран-прі Міжнародного театрального фестивалюу Кракові за кращу жіночу роль (актриса Наталя Шевчук за роль Баби Прісі),приз журі за режисуру, приз за краще виконання чоловічої ролі другого плану(актор Геннадій Наумов за роль Вовчика), приз за краще виконанняукраїнських пісень.

"ЗАГАРБАЙМО ЗЕМЛЮ!" - вистава митців із Шотландського театру Dogstar .

Енергійна, чітко поставлена режисура Бена Гарісона забезпечує лініюрозвитку сюжету. Метью Заєц і Сара Маккарді блискуче розкрили екологічнупроблематику комедії. Ян Карлссон і Тобіас Морін без зусиль перемикаються увиставі між серйозними й поважними "спостерігачами" та самовдоволенимихазяями життя, які стають дедалі менш самовдоволеними, коли водоростізабирають їхній простір. Гра Ліни Гогнерт особливо вражає - це голосприреченої бабусі: "Коли ми сказали, що хочемо найкращого для дітей, мимали на увазі наших дітей, а не всіх дітей"...

"КІНЕЦЬ ГРИ" - знакова вистава Національного грузинського театру ім. ШотаРуставелі.

Вистава "Кінець гри" поставлена за п'єсою Семюеля Беккета. В інтерпретаціїзнаменитого грузинського режисера-філософа Роберта Стуруа цей твір набуваєшекспірівського масштабу, колориту, сили почуттів і градусів емоцій проостанні хвилини існування світу. За сюжетом, глобальна катастрофа знищилацивілізацію і живими залишилися лише четверо... Втім, їхній кінець такожблизький. Як поведуться люди перед смертю, чи приймуть її гідно, чивтратять людську подобу? І що буде далі?

"РІЗДВЯНА ПІСНЯ" - постановка Театру "Баттерфляй", Велика Британія

"Різдвяна пісня" Чарльза Діккенса. Шоу метеликів, яке залучало глядачів докінця. Знято на zoom та пряму трансляцію на You Tube. Ця аудиторія була зуніверситету Німеччини!

"БОЛГАРИ СТАРОГО ЧАСУ" - вистава драматичного театру "Костянтин Кісімов",Болгарія.

За мотивами "Повісті про те, як посварився Іван Іванович з ІваномНикифоровичем" Миколи Гоголя. "УКРАДЕНА КРАСА" - Театр "Сузір'я", Україна.Режисер-постановник вистави - Богдан Гнатюк. За сюжетом: вечір у дешевомумотелі не віщував для журналіста Романа нічого цікавого, окрім написаннярекламного буклету. Аж доки в номер до нього не постукала переляканадівчина, яка поселилась у сусідньому номері. Вона випадково стала свідкомтаємниці - виявляється, у головного магната країни є чимала колекціякрадених шедеврів світового живопису. У подальшому ситуація розвиваєтьсясенсаційно та небезпечно для кожного з персонажів. Виконавці: народнийартист України Анатолій Гнатюк, Ірина Сопіт, народний артист УкраїниВолодимир Ніколаєнко, заслужений артист України Олексій Паламаренко, ЛідіяСемесюкі Назар Борушок.

"ПРЕКРАСНИЙ ЗВІР У СЕРЦІ" Закриватиме міжнародний фестиваль "Київ-травневий. Відродження" моновистава театру "Сузір'я", Україна

Ця постановка-притча режисера Олексія Кужельного розповідає про долювидатного українського поета Миколу Вінграновського. Нагадаємо, вистава"Прекрасний звір у серці" отримала у 2013 році престижну театральну премію"Київську пектораль" у номінації "За кращу камерну виставу", а виконавецьголовної ролі Євген Нищук - приз "За кращу чоловічу роль".Актор не просточитає, а проживає вірші, що передають поліфонію тем МиколиВінграновського...

Фото надене театром "Сузір'я"

Газета День

Последние публикации


Эконовости
Ветеринарная клиника На Молодежной чипирует щенков и котят | Атомная энергетика