Экология Украины


Популярные статьи

Партнеры

Лучший Детский форум
Wed, 18 Jul 2018 10:38:00 +0300

Не можна ані купатися, ані ловити рибу. За декілька днів на деяких ділянкахрічки Кальчик гине річкова фауна. Щоб виявити причини інциденту, на околиціміста зібралася ціла комісія з фахівців. Що за лихо трапилося змаріупольским водоймищем - дізнавалася Інна Алабаш.

Мешканці селища Старий Крим б'ють на сполох та не розуміють, що трапилося зрічкою. Кажуть, що за декілька днів вода змінила колір з невідомих причин.

Що могло стати причиною загибелі риби, місцева влада також не має версій.Але впевнена, що мешканці Старого Криму до отруєння води не маютьвідношення. Тому покладаються на результати аналізів комісії.

МИХАЙЛО БАЛАБАНОВ, ГОЛОВА СЕЛИЩА СТАРИЙ КРИМ: "Специалисты пусть проверят,пусть возьмут анализы и сделают заключение, я не уверен откуда это пришло.Это все в море пошло. Начиная от Каменска, территория реки Кальчикзахламлена, я имею в виду, отравлена аж до моря".

Про наслідки загибелі річкової фауни фахівці поки що нічого конкретногосказати не можуть, проте переконані, що причини можуть бути різними. Алеостаточні висновки будуть робити тільки після лабораторних аналізів

ВААГН МНАЦАКАНЯН, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ, ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУТА ОХОРОНИ ПРАЦІ МАРІУПОЛЯ: "Изучая анализ из каждых этих трех локаций ибудем понимать, какие концентрации, и, соответственно, урезать тот участокиз которого может быть потенциальное загрязнение акватории. В зависимостиот того или иного ингредиента, можно будет давать оценку, это тот или инойпотенциальный загрязнитель. Анализ по биологии и по химии покажет, что унас в этой воде, после этого можно будет делать предварительные заключения".

Щоб дізнатися, через що річкова вода змінила колір, спеціалісти трьохрізних лабораторій сьогодні беруть її зразки.

МИКОЛА ПЛОСКУН, ЛІКАР З КОМУНАЛЬНОЇ ГІГІЄНИ ЛАБОРАТОРНОГО ЦЕНТРУМАРІУПОЛЬСЬКОЇ ФІЛІЇ: "По результатам, когда мы сможем узнать, от чего водазагрязнилась - через двадцать дней. Я объясню, почему через двадцать дней,одно из исследований - биологическая потребность в кислороде, она длитьсядвадцать дней".

Що стало причиною загибелі риби у річці Кальчик, фахівці обіцяютьповідомити пізніше. Ми слідкуватимемо за розвитком подій.

Інна Алабаш, Роман Бабіч. МСН

Мариупольское ТВ

Wed, 18 Jul 2018 10:36:00 +0300

Головне управління ДФС у Луганській області

За січень-червень 2018 року платники податків Луганської областіперерахували до зведеного бюджету 37 млн 251 тис. грн екологічного податку.Близько 55 відсотків з цієї суми або 20 млн 488 тис. грн було зараховано доспеціального фонду місцевих бюджетів. Решта 16 млн 763 тис. грн надійшло дозагального фонду державного бюджету.

У відомстві зазначили, що на обліку територіальних органів фіскальноїслужби регіону перебуває понад 1,2 тисячі юридичних та фізичних осібплатників екологічного податку. Вони здійснюють викиди забруднюючих речовинв атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення,скидали забруднюючі речовини безпосередньо у водні об'єкти, розміщуваливідходи тощо.

Додамо, екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів,спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливуна нього господарської діяльності та раціональне використання природнихресурсів.

Державна фіскальна служба України

Wed, 18 Jul 2018 10:36:00 +0300

By Костинюк Олександр

Загрузка...

У січні-червні 2018 року до місцевих бюджетів Рожнятівщини надійшли 78,81мільйонів гривень податкових платежів. Порівняно з відповідним періодуминулого року надходження зросли на 22,4 мільйони, інформує сайтРожнятівської РДА.

Основними бюджетоформуючими платежами є податок на доходи фізичних осіб -50,14 млн. грн, якого надійшло на 12,45 млн. грн більше, ніж минулого року;земельний податок - 7,84 млн. грн (+ 0,77 млн. грн); єдиний податок - 7,47млн. грн, (+ 1,53 млн. грн); податок на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки - 0,65 млн. грн, (+ 0,37 млн. грн); податок на прибутокпідприємств 0,27 млн. грн.

За користування лісом, надрами й водою платники податків поповнили місцевібюджети на 10,85 млн. грн. Зокрема, частка рентної плати за використаннянадр найбільша - 7,29 млн. грн. За використання лісових ресурсів місцевібюджети отримали 3,51 млн. грн і за спеціальне використання води - 0,05млн. грн.

Також, акцизний податок з роздрібного продажу підакцизної продукції таекологічний податок забезпечили значні надходження до місцевих скарбниць, асаме 0,98 млн. грн та 0,33 млн. грн відповідно.

Приєднуйтеся до каналу "Галки" у Telegram - найважливіші та найсвіжішіновини одразу у Вашому телефоні!

Galka.if.ua

Wed, 18 Jul 2018 10:21:00 +0300

На сайте петиций Киевской городской администрации стартовал сбор подписейпод петицией об остановке экологической катастрофы в Киеве.

Инициатором сбора подписей стала Татьяна Горяная, передает ProfiDOM.com.ua.

В петиции говорится: "Уже много лет экологическая ситуация в Дарницкомрайоне г. Киева и других районах города, соответственно, являетсякатастрофически-критической: невыносимая вонь в ночное и утреннее время суток как результат неумелой деятельности мусороперерабатывающего завода"Энергия", Бортнической станции аэрации и сортировочной станции на озереВырлица является издевательством над людьми и опасным для жизни и здоровья.

При этом, несмотря на многочисленные законодательно закреплены нормы,призванные защищать людей от пагубного воздействия от деятельности такихпредприятий, несмотря на постоянные коллективные обращения и жалобы жителейДарницкого района Киева к мэрам (всех каденций) города, к депутатамгородского совета, руководителей (всех каденций) Дарницкой районнойадминистрации Киева, вопрос не решается, все заканчивается декларированиемнамерений и обещаний вмешаться, разобраться и остановить экологическуюкатастрофу со стороны власти как г. Киева, так и Дарницкого района.

Просим оказать содействие предотвращению экологической катастрофы в городеКиеве и Дарницком районе, в частности, и привлечь к ответственностидолжностных лиц, которые своими действиями и/или бездействием привели кэкологическому бедствию".

На момент подготовки материала автора поддержали более 338 человек изнеобходимых 10 тысяч. Сбор подписей продолжается.

ProfiDOM

Wed, 18 Jul 2018 10:16:00 +0300

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншогохарактеру на території Закарпатської області станом на 7:00 18 липня 2018року.

Підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області впродовжчергової доби для проведення заходів з попередження надзвичайних ситуацій,оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж,проведення інших рятувальних заходів здійснено 20 виїздів. Хибних викликівне зафіксовано.

Щодо обстановки з пожежами

Усього

Збитки Загинуло осіб Постраждало осіб Врятовано осіб усього дітей усього дітей усього дітей Впродовж зазначеного періоду

4

-

-

-

-

-

-

- З початку року 956 15833168 26 - 12 1 34 -

17.07.2018 о 14:54 - пожежа в житловому будинку за адресою: Тячівськийрайон, с. Новоселиця, вул. Борканюка. Вогнем знищено частину домашньогомайна. Причина та збитки встановлюються.

17.07.2018 о 18:56 - пожежа в автомобілі "FIAT Scudo", 2008 р.в., заадресою: м. Свалява, вул. Верховинська, б/н. Вогнем знищено відсік двигуната пошкоджено капот і лобове скло. Причина та збитки встановлюються.

18.07.2018 о 04:15 - загорання автомобіля "BMW 520", 2006 р.в., за адресою:м. Ужгород, вул. Черешнева. Пожежею знищено відсік двигуна та пошкодженосалон. Причина та збитки встановлюються.

18.07.2018 о 04:20 - загорання автомобіля "Skoda Superb, 2006 р.в., заадресою: Ужгородський район, с. Минай, вул. Слов'янська. Вогнем знищеновідсік двигуна та пошкоджено салон. Причина й збитки встановлюються.

Аналіз пожеж сухотрав'я та сміття на відкритій території

З початку 2018 року (станом на 20:00 17 липня) підрозділи оперативно-рятувальної служби Закарпатської області в екосистемах краю ліквідували 311пожеж. Загальна площа знищеної сухої трави, чагарників та сміття перевищує280 га.

Некласифіковані надзвичайні події

Упродовж чергової доби некласифікованих надзвичайних подій не зафіксовано.

Виявлені та знищені ВНП

З початку 2018 року (станом на 18 липня) група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатськійобласті 66 разів залучалася на вилучення та знищення ВНП, а саме:

артилерійські снаряди - 41 од.,

мінометні міни - 195 од.,

протитанкові міни -1 од.

гранати - 82 од.

постріли гранатометні - 4 од.

запали - 28 од.

набої - 568 од.

усього - 919 одиниць ВНП.

Погодні умови на території Закарпатської області

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології на територіїобласті 18 липня очікується: хмарно з проясненнями, вночі місцями дощі,вдень дощі, подекуди зливи, грози. Вітер північно-західний 7-12, під часгроз шквали 17-22 м/с. Температура повітря вночі 12-17° тепла, вдень 18-23°, у горах місцями 12-16° тепла.

По м. Ужгород: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень дощ.Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 15-17°, вдень21-23° тепла.

У ДСНС України у Закарпатській області

Закарпатські новини

Wed, 18 Jul 2018 10:07:00 +0300

В Киеве возле озер на Теремках, кроме массового мора уток, начали гибнутьвороны и крысы.

"Птиц на озерах Теремки-2 продолжают травить, присоединились вороны икрысы. Просьба быть внимательными, следите за детьми и домашними животными"- говорится в сообщении группы "Громада Теремки-2" в Facebook.

В связи с этим местные жители заказали в лаборатории экспертизу.

"Государственная лаборатория на Волынской, 12 отказывается предоставлятьобществу полные результаты (в т.ч. бактериологических) экспертиз мертвыхуток, несмотря на то, что люди сами заказывали и оплачивали исследования.Но при этом сообщили, что результаты предоставлены какому-то инспекторуГоспродпотребслужбы, который теперь не выходит на связь", - написал вFacebook Максим Юрьев.

По его словам, есть только предварительные частичные результаты вскрытия ианализов, по симптоматике состояние животных похоже на отравление, ноэпидемическая угроза и угроза для людей не исключаются.

"На токсикологии принимать отказались из-за отсутствия реактивов, направилив Институт экогигиены и токсикологии им. Медведя, где тоже не оказалосьреактивов. Там в свою очередь перенаправили к судмедэкспертам, которыесообщили, что примут животных только по линии полиции", - добавил Максим.

При этом патрульная полиция отказывается вызвать следственно-оперативнуюгруппу и должным образом изымать трупы животных как доказательство и наэкспертизу.

В Киеве продолжают умирать утки

"Не снят и вопрос по воде, частичная экспертиза (на человеческие средства)показала будто вода в норме, но как оказывается вообще-то существуют итакие токсины, которые действуют только на теплокровных, поэтому при морептиц, рыбы могут оставаться живыми. На это тоже требуется полноценнаятоксикологическая экспертиза. Пробы почвы тоже не отобраны", - уточнилкиевлянин.

По его словам, районные и государственные службы перекладываютответственность на арендатора территории.

"Арендатор-застройщик территории "Лико-Холдинг" избегает общения с прессой,с самого начала пытается скрыть трагедию, выбрасывая трупы животных простов мусорные баки, что может стать причиной распространения опасности из-забездомных животных", - считает Максим.

Также он добавил, что территория озера до сих пор не огорожена, людипродолжают купаться и отдыхать с детьми, контактировать с животными.

Как сообщал CityOboz, на Харьковщине произошел тотальный мор рыбы.

Тема

Обозреватель

Последние публикации


Эконовости
Ветеринарная клиника На Молодежной чипирует щенков и котят | Атомная энергетика