Экология Украины


Популярные статьи

Партнеры

Лучший Детский форум

Журнал «Экология производства»

Журнал «Экология производства» создан для оказания читателю информационной и методической поддержки в сфере промышленной экологии. Журнал помогает формировать основные направления практической деятельности на предприятии по контролю выбросов, сбросов и отходов для снижения негативного воздействия на окружающую среду.

Національний екологічний центр України

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) був заснований 30 серпня 1991 р. Це одна з перших екологічних громадських неприбуткових організацій національного рівня, зареєстрованих у незалежній Україні. Нині НЕЦУ має 24 територіальних відділення, що діють по всій Україні. У 2003 р. було відновлено діяльність Молодіжного відділення НЕЦУ.

Журнал «Экология и жизнь»

В настоящее время журнал «Экология и жизнь» – единственное в России научно-популярное периодическое издание, широко раскрывающее тематики экологии и энергоэффективности, изменения климата и природопользования. Издание сочетает в себе высокий научный уровень и обеспечивает доступность сложных проблем науки о природе и климате Земли наряду с рассказом о развитии зеленой экономики и энергетики. Значительное место уделяется в журнале вопросам экологического образования и развития мировоззрения.

Киевский эколого-культурный центр

Киевский эколого-культурный центр был создан почти 20 лет назад, в 1989 г. За это время он превратился в одну из самых известных общественных радикальных природоохранных организаций не только Украины, но также в России и Беларуси.

Видання "Український лісовод"

Спеціалізоване видання . Публікує матеріали пов'язані з лісокористуванням , лісорозведенням, захистом навколишнього середовища. Оперативно сповіщує про зміни у законодавстві. Здійснює огляд тематичних видань.


Екологія – Новини Google

- Екологічні наслідки війни. Пів року болю України - Еко Район

- Війна та екологія України у світових медіа. БЛОГ - Еко Район

- Пересихання Дністра в Хотині: міністр екології України каже, що «ризиків немає» - Радіо Свобода

- До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Екологи просять омбудсмена Дмитра Лубінця захистити екологічні права жителів Мархалівки та Іванковичів" - Інтерфакс-Україна

- ПАРЄ ухвалила резолюцію про екологічні наслідки війни рф... - Слуга Народу

- Гуманітарне розмінування України — головна тема міжнародного форуму "Екологія та мир" - Дім

- Виклики «зеленої» трансформації України обговорили на II Форумі з екології та сталого розвитку - Юридична практика

- Україна майбутнього: вступ до ЄС, повоєнна відбудова, екологічні проблеми та енергетична незалежність очима пе - Укрінформ

- Внаслідок російської агресії екологія України постраждала ще на 10 мільярдів доларів – Міндовкілля - ZMINA

- Найбільше шкоди екології Півдня у мільярдах доларів росія спричинила Херсонщині - Інтент
Блог об окнах mrokna.ru | Атомная энергетика