Экология Украины


Популярные статьи

Партнеры

Лучший Детский форум
ХАРКІВСЬКИЙ ПРИЗОВ ПЕРЕТНУВ "ЕКВАТОР"

Дмитро ГОРБУНОВ, для "Флоту України"

Військкомати Харківщини в рамках кампанії "Весна-2012"вже відібрали та направили до військ понад 550 призовників, або 55% від їхнього загального обсягу. Всього ж до кінця травня 2012 року - часу, відведеного на призов, до наших Збройних Сил та інших військових формувань з регіону направлять 1015 юнаків. Через травневі державні свята у військкоматах була невелика перерва в роботі з призовниками, яка відновилася лише після Дня Перемоги.

- На цей час повністю завершено відбір солдатів-строковиків для аеромобільних військ, це приблизно 50 чоловік. До Кримського регіону ми направили на службу 24 військові моряки, що є половиною від загальної потреби. Найближчим часом "закриємо" план по військовослужбовцях Повітряних Сил, де кількість відібраних вже складає 90%, - надав інформацію військовий комісар Харківського обласного військкомату Територіального управління "Північ" полковник Олексій Середа.

Всі юнаки, незалежно від розподілу по родах військ, проходять однакові етапи медичної комісії, складають психологічні тести та збирають необхідні документи для особової справи призовника. Проте окремі команди юнаків, які служитимуть у військах спеціального призначення, аеромобільних військах чи в морській піхоті, додатково оцінюються ще з огляду на їхню фізичну підготовку.

За словами офіцерів військкоматів Слобожанщини, потенційні солдати строкової служби цієї весни традиційно просилися в десантні війська, виказували також бажання бути розвідниками чи служити на військових кораблях.

- У квітні - травні велика кількість юнаків призовного віку подали рапорти у навчальні заклади оборонного відомства. Лише протягом цього квітня військкомати працювали з 158 майбутніми офіцерами. За моїми прогнозами, до кінця травня ми відберемо ще стільки ж бажаючих отримати зірки на погони, - додав полковник Олексій Середа.

Флот України