Экология Украины


Популярные статьи

Партнеры

Лучший Детский форум

Дунаївці просять допомоги!

3 вересня 2010р. о 10.00 біля Адміністрації Президента України та о 14.00 біля Кабінету Міністрів України відбудеться акція протесту «Дунаївці просять допомоги», організована учасниками Дунаєвецької районної громадської організації «Контроль громади» (Хмельницька обл.) тел. 096-3268623. Запрошуємо всіх небайдужих підтримати учасників акції! Детальніше про проблему Дунаєвчан читайте нижче.

ЗВЕРНЕННЯ учасників акції протесту «Дунаївці просять допомоги» до Президента, Прем'єр-міністра України Громада міста Дунаївці, Дунаєвецька районна громадська організація «Контроль громади» звертаються до Вас з приводу ганебної ситуації, що склалася в місті Дунаївці Хмельницької області з незаконним екологічно-небезпечним виробництвом пінополістиролу.

Життя та здоров'я жителів міста та навколишніх сіл під загрозою. Ми обурені повною безпорадністю влади усіх рівнів щодо вирішення питання закриття екологічно-небезпечного токсичного виробництва.

Виробництво обіцяли закрити попередній голова Хмельницької облдержадміністрації Іван Гавчук та теперішній Василь Ядуха. Те саме говорив голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Однак справа не вирішена, а підпільне виробництво і далі труїть дунаєвчан.

Мешканці міста вже тричі перекривали трасу Хмельницький-Чернівці, пікетували Хмельницьку облдержадміністрацію. 4-6 серпня 2010 року ми стояли з нашими вимогами під стінами Адміністрації Президента України, Міністерства охорони навколишнього середовища, Кабінету Міністрів України. Членами комісії від КМ України, яка була створена згідно розпорядження Прем’єр-міністра від 29.07.2010 р. для розслідування питання незаконного виробництва з виїздом на місце, проігноровано вимогу голови Уряду розібратись в нашому питанні і прийняти міри. Не дочекались ми також і обіцяної комісії від Адміністрації Президента України. Тому ми вимагаємо повторного розгляду справи.

Ми вимагаємо негайно демонтувати та вивезти за межі міста обладнання для незаконного виробництва пінополістиролу. Годі годувати людей пустопорожніми обіцянками та розводити демагогію, пора вирішувати проблему радикально!

Стирол, антипірин, тальк, фреон у повітрі – це наша смерть!

Отруту геть за місто! Дунаївці - не Чорнобиль!

Дунаєвецька районна громадська організація «Контроль громади» тел. 096-3268623

Источник: maidan.org.ua